Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Marku Dental sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Częstochowie, ul. Loretańska 31, 42-226 Częstochowa, jako Administratora danych osobowych, w celach marketingowych. Zostałem/am poinformowany/a o tym, że podanie ww. danych jest dobrowolne oraz o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie, jak również o pozostałych kwestiach i prawach wskazanych w art. 13 RODO, szczegółowo opisanych na stronie: http://www.marku.com.pl/rodo/.

TAKNIE

Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomocą środków komunikacji elektronicznej (e-mail) informacji handlowych związanych z marketingiem usług lub produktów Administratora. Zostałem/am poinformowany/a o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie.

TAKNIE

Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomocą środków telekomunikacyjnych (rozmowa telefoniczna, sms) informacji handlowych związanych z marketingiem usług lub produktów Administratora. Zostałem/am poinformowany/a o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie.

TAKNIE

Dane kontaktowe

MARKU DENTAL Krawczyk sp.j.

ul. Loretańska 31
42-226 Częstochowa
telefon: 34 367 00 00
fax: 34 368 82 50
e-mail: dental@marku.com.pl